Free půjčka pro nezaměstnanéNejen pro nezaměstnané, ale i pro důchodce, ženy na mateřské dovolené nebo OSVČ je určena rychlá Free půjčka. Tu si můžeme vzít od 500 až do 12 000 Kč a splatit se musí do 15, 21 nebo 30 dní, podle toho, jak si ji nastavíme. K půjčce není třeba mít ručitele, ani dokládat příjmy a nevadí ani zápis v registru dlužníků. Další informace, on-line kalkulačku, odpovědi na nejčastější dotazy a ostatní podrobnosti pak najdeme na internetových stránkách pod odkazem http://www.freepujcka.cz/. Do jednoduchého formuláře na webu je třeba vyplnit jen jméno, příjmení, telefon, e-mail a rodné číslo. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a peníze můžete mít po schválení na svém bankovním účtu během několika minut.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Operativní půjčka pro nezaměstnané

Poslední půjčkou pro nezaměstnané, kterou si představíme, je Operativní půjčka, kterou provozuje společnost Bravocredit s.r.o. Operativní půjčky jsou dvě – první z nich je poskytována do výše 30 000 Kč a není k ní potřeba žádné ručení ani registrace. Druhým typem operativní půjčky je půjčka nad 30 000 Kč, u které se ručí nemovitým majetkem. Není však třeba dokládat příjmy ani platit žádné poplatky předem. Výhodou je i možnost splatit půjčku předčasně bez dalších poplatků. Operativní půjčka je vhodná i pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území České republiky a ve vlastní nemovitosti. Samotné vyplacení půjčky pak probíhá v hotovosti v notářské kanceláři ihned po podpisu smlouvy a ověření podpisů. Další informace o této půjčce pro nezaměstnané pak najdeme na webových stránkách http://operativnipujcka.cz/, na zákaznické lince 840 888 214 a také na YouTube, kde má Operativní půjčka svůj videokanál na adrese  http://www.youtube.com/user/Operativnipujcka.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro podnikatele i běžné občany. Půjčka do výplaty je vhodná pro osoby s vysokými náklady na život.Půjčka pro nezaměstnané na směnku

Jedním z typů půjčky pro nezaměstnané, která se často objevuje i na českém trhu, je půjčka na směnku. Tyto půjčky často poskytují soukromé fyzické osoby, které půjčují i lidem, kteří by u banky nebo některých nebankovních společností půjčku nedostali, ať už kvůli dluhům, exekucím nebo nemožnosti doložit své příjmy. Půjčky na směnku patří k jednomu z nejstarších a nejtradičnějších typů půjček, které se vyskytovaly už za doby první republiky, kdy byla tato praxe zcela běžná. I dnes tento způsob využívá mnoho lidí, kteří tak mají možnost získat i větší částky peněz než u nebankovních společností. Výhodou půjčky na směnku je mimo jiné to, že obvykle stačí předložit pouze občanský průkaz, není potřeba mít ručitele ani dávat nic do zástavy, a neplatí se žádné poplatky předem. Na internetu najdeme celou řadu stránek s nabídkami půjček na směnku. Některé z nich si teď představíme.

On-line žádost o půjčku na směnku pro nezaměstnané si můžeme podat např. na internetové stránce http://www.nasmenku.com/. Můžeme si zde podat žádost o půjčku od 1 000 až do 1 000 000 Kč a v případě, že můžeme nabídnout zástavu nemovitosti, tak dokonce až do výše 5 000 000 Kč. Půjčka je vhodná i pro začínající podnikatele, důchodce, studenty, nebo ženy na mateřské dovolené. Pokud jste z Prahy nebo ze středních Čech, můžete využít stránek http://www.pujckynasmenkupraha.cz/. V tomto případě je ale půjčka na směnku podmíněna ručením v hodnotě půjčky. Mezi výhody této půjčky ale patří její rychlost, žádné poplatky předem ani jiné skryté poplatky a je i pro ty, co mají záznam v registru dlužníků. Nevyžaduje se ani doložení příjmů.

Rizika půjčky

Půjčka pro nezaměstnané na směnku má určitě výhody, ale nese s sebou také jistá rizika, na která bychom měli ještě předtím, než si tento typ úvěru vezmeme pamatovat. První nebezpečí u těchto půjček spočívá v tom, že někdy lidé, kteří je nabízejí, chtějí dopředu zaplatit poplatek. Tyto poplatky bývají mnohdy i ve výši několika tisíc korun a často se pak stává, že lidé zaplatí poplatek za vyřízení půjčky, ale nakonec ji nedostanou a nikdo jim nevrátí ani tento poplatek. Zvláště u lidí, kteří mají dluhy a chtějí tuto půjčku použít k jejich splacení je pak taková situace hodně nepříjemná. Druhé riziko těchto půjček spočívá v předražených telefonických linkách. Především v novinových inzerátech, ale i na internetu se často můžeme setkat s inzeráty, které nabízejí půjčku pro nezaměstnané, ale k jejímu sjednání je třeba zavolat na telefonní číslo začínající devítkou. Hovor na takové číslo však často stojí i několik desítek korun za minutu a navíc operátoři často tyto hovory záměrně protahují. Nakonec pak často dochází k tomu, že zájemci o půjčku protelefonují několik set a někdy i tisíc korun a pak stejně žádnou půjčku nedostanou. Proto je třeba se vždy před takovýmto telefonátem ujistit, že se jedná o normální, běžné číslo s klasickou sazbou, v ideálním případě pak třeba i bezplatnou linku. Na drahá čísla, která stojí třeba 70 Kč za minutu rozhodně nemá smysl volat – a to platí nejen pro půjčky pro nezaměstnané, ale i pro jiné služby. Podobným příkladem jsou třeba různé soutěže v televizi, které jsou schválně udělané tak, aby nikdo nemohl vyhrát, nebo v poslední době čím dál rozšířenější pořady s kartáři a věštci, kde lidé protelefonují několik set až tisíc kvůli jednomu dotazu, přičemž kdyby k danému kartáři zašli osobně, za stejné peníze by s ním mohli strávit třeba hodinu a zeptat se na cokoliv.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!