Půjčka pro nezaměstnanéPůjčit si peníze je snadnější pro ty, kteří mají stále zaměstnání a je tak u nich větší předpoklad, že u nich nebude problém se splácením půjčky. I nezaměstnaní lidé, kteří nechodí do žádné práce, ale mají možnost u některých bankovních či nebankovních institucí půjčku dostat. Jedná se v prvé řadě o důchodce, maminky na mateřské dovolené, nebo jiné skupiny lidí, kteří sice nejsou nikde zaměstnaní, ale mají alespoň nějaký stálý příjem. Některé půjčky ale mají možnost získat i nezaměstnaní lidé, kteří jsou v evidenci úřadu práce a berou jen podporu v nezaměstnanosti nebo životní minimum. Především různé nebankovní společnosti mají podmínky nastaveny tak, že půjčku od nich dostane prakticky každý, a tak i lidé bez příjmů tuto možnost mají. Další možností jsou pak soukromé fyzické osoby, které půjčují peníze oproti podpisu směnky. A nezapomeňme také na americkou hypotéku, kdy žadatel o půjčku ručí svojí nemovitostí, takže ani v tomto případě není vždy nutné mít příjem ze stálého zaměstnání. Úplnou novinkou je pak rychlá Fofr půjčka, která se dá získat v trafikách nebo na novinových stáncích.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší všechny vaše finanční problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Jak získat půjčku pro nezaměstnané?

Možností, jak se dá získat půjčka pro nezaměstnané je hned několik. První, tradiční způsob, pro ty, kteří rádi věci vyřizují osobně, je zajít přímo na pobočku vybrané společnosti, která půjčku pro nezaměstnané poskytuje a sjednat si úvěr přímo na místě. V dnešní době, kdy už má téměř každý přístup na internet to však nejde úplně vždy a u mnoha poskytovatelů půjček možnost osobního vyřízení není. Druhá možnost, jak získat půjčku pro nezaměstnané, je vyřídit si ji po telefonu zavoláním na kontaktní číslo dané společnosti. Tady je však třeba dát si velký pozor na to, o jaké číslo se jedná. Spousta firem používá pro tyto účely předražené placené linky, u nichž minuta hovoru může stát až 99 korun. Operátoři navíc tyto hovory schválně co nejvíc natahují, takže už jen jedním telefonátem můžete přijít o dost peněz – nehledě na to, že pak stejně půjčku nemusíte dostat. Třetí formou, jak se vyřizují půjčky pro nezaměstnané, jsou sms zprávy. Nebankovních společností, nabízejících rychlé sms půjčky je dnes na českém trhu velké množství a neustále přibývají další. Často je ale potřeba využít smsky v kombinaci s registrací na internetu – a tím se dostáváme k poslednímu způsobu, jak získat tento typ úvěru a sice on-line žádost. Prakticky u všech poskytovatelů půjčky pro nezaměstnané mají žadatelé možnost si o tuto půjčku požádat přes internet. Stačí vyplnit registrační formulář a zadat do něj pár základních údajů a pak už jen počkat na telefonát, smsku nebo e-mail s oznámením, jestli nám půjčka byla nebo nebyla schválena.

Výhodná půjčka Provident Financial je pro každého.Půjčka pro nezaměstnané a její výhody

Jednou z hlavních předností půjček pro nezaměstnané bývá rychlost jejího vyřízení. Většinou se totiž jedná o rychlé sms půjčky, kterým se někdy říká finské půjčky. Tento typ úvěru bývá obvykle velmi rychle vyřízen a většinou se rozhodnutí, jestli vám půjčka byla nebo nebyla schválena, dozvíte během necelé hodiny od podání žádosti.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na smartphonu.

Půjčka pro nezaměstnané a její nevýhody

Stejně jako u výhod, tak i u nevýhod půjček pro nezaměstnané platí podobná slova jako u jiných rychlých půjček. Jsou u nich obvykle velmi vysoké úroky, poplatky a roční procentní sazba nákladů. U půjček pro nezaměstnané je samozřejmě mnohem větší riziko, že klient svou půjčku nebude řádně splácet a proto tyto společnosti mají vyšší poplatky a úroky.

Půjčka pro nezaměstnané od zaplo.cz

Jednou z nejlepších půjček nejen pro nezaměstnané, ale i pro všechny ostatní je půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. Tato nebankovní půjčka je totiž naprosto unikátní tím, že pokud si zde půjčujete peníze poprvé, nezaplatíte vůbec žádné úroky ani jiné poplatky – takže si můžete půjčit např. 4 000 Kč a pokud tyto 4 000 vrátíte v řádném termínu, žádné další poplatky už vám účtovány nebudou. Co se týká výše první půjčky, tak minimálně si můžete půjčit 500 Kč a maximálně 5 000 Kč. Při dalších půjčkách (které už jsou však s poplatky) se maximální výše úvěru zvyšuje – v případě druhé půjčky je to 10 000 Kč a od třetí půjčky až 12 500 Kč. Délku splatnosti si pak klient může zvolit vždy sám a to od jednoho do max. 30 dnů. Pokud jde o podmínky, tak jsou následující – je třeba mít české občanství, minimálně 18 let, účet u banky a být schopen úvěr včas splatit + nemít dluhy. Zaplo.cz bonitu žadatelů o půjčku prověřuje, takže i při splnění těchto podmínek úvěr nemusíte dostat. Úvěrovou kalkulačku a bližší informace o této půjčce pro nezaměstnané pak najdeme na webových stránkách https://www.zaplo.cz/, kde si můžeme rovnou o půjčku požádat – vyrozumění o tom, jestli naše žádost byla schválena nebo naopak zamítnuta pak dostaneme během několika minut. Tuto půjčku lze tedy určitě doporučit, pokud jste si od této společnosti v minulosti ještě nepůjčovali, protože první půjčku bez úroků a poplatků jen tak někdo nenabízí.cgaff_lp_netcre_br_630x400.jpg

Půjčka pro nezaměstnané od Půjčkomatu

Další společností, která v České republice poskytuje půjčky pro nezaměstnané je firma Friendly Finance s.r.o., která provozuje internetové stránky na adrese https://www.pujckomat.cz/. V Půjčkomatu je možné vzít si rychlou půjčku od 500 až do 10 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 31 dní. Výhodou této půjčky je mimo jiné její rychlost – půjčka bývá obvykle vyřízena do 20 minut, maximálně do jedné hodiny. Je určená pro všechny osoby starší 18 let, které mají trvalý příjem – ten ale není nutné nijak dokládat, takže ji mohou získat i lidé, kteří nejsou zaměstnaní, jako např. studenti, důchodci nebo maminky na mateřské dovolené. Podmínkou je pouze to, aby žadatel o půjčku nebyl v prodlení se splácením dluhu u jiné společnosti. Celý proces půjčky je velmi snadný – stačí se jen zaregistrovat na webových stránkách Půjčkomatu, vyplnit krátký registrační formulář a pak jen počkat na rozhodnutí. Pro stálé klienty, kteří si berou úvěry od Půjčkomatu opakovaně a vždy je řádně splácí v daném termínu je pak odměnou věrnostní program – klienti v něm dostávají virtuální věrnostní karty a ty se liší podle toho, kolik půjček už si klient vzal na základní, bronzovou, stříbrnou, zlatou, diamantovou a platinovou. Podle těchto věrnostních karet se pak mění i maximální možná výše úvěru, který u platinové věrnostní karty dosahuje až 20 000 Kč.

Půjčka pro nezaměstnané od společnosti Kredia s.r.o.

Půjčku pro nezaměstnané nabízí také společnost Kredia s.r.o., která má svoje webové stránky pod odkazem https://kredia.cz/. Půjčit si zde můžete od jednoho tisíce až po 10 tisíc korun a doba splatnosti je buď 15, 22 nebo 30 dnů. Pouze v případě první půjčky u této firmy je její maximální výše stanovena na 1 000 Kč. Druhá půjčka už může být ve výši 2 000 Kč a za každou další se limit zvyšuje o tisícovku až do maximální částky 10 000. Při první žádosti je třeba se ze všeho nejdříve zaregistrovat na webových stránkách společnosti Kredia. O každou další půjčku už pak stačí požádat buď formou SMS zprávy nebo zavoláním na klientskou telefonickou linku. Kredia půjčuje peníze bez nutnosti dokládání příjmu a bez ručitele, podmínkou ale je, aby žadatel neměl záznam v registru dlužníků. Splatnost půjčky pro nezaměstnané je možné i prodloužit a to maximálně o 10 dnů  – za toto prodloužení se pak účtuje poplatek 350 Kč. Pokud jde o formu splacení půjčky, tak je možné ji učinit buď bankovním převodem a nebo provedením vkladu na přepážce banky. Co se týká rychlosti vyřízení, tak u první půjčky se peníze odesílají teprve po potvrzení ověřovacího kódu, který firma zasílá žadateli poštou, u každé další půjčky je to podstatně rychlejší – peníze jsou převedeny na bankovní účet během několika minut.

PROFI CREDIT a jeho půjčka pro nezaměstnané

Další možností pro ty, kteří nemají příjem ze zaměstnání je půjčka od společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. Ta nabízí fyzickým občanům dva základní typy půjček – Zaměstnanecký úvěr a Úvěr 4999 Kč. Zaměstnanecký úvěr, i když to z názvu nevyplývá, však není pouze pro žadatele s trvalým zaměstnáním, ale mohou jej získat i lidé, kteří berou starobní či invalidní důchod, mateřský nebo rodičovský příspěvek, nebo pobírají výsluhovou rentu. Jedná se o neúčelovou půjčku, která může být ve výši od 10 až do 166 000 Kč  s dobou splácení od 12 do 48 měsíců. Druhou možností je Úvěr 4 999 Kč, který je určen pro stejné skupiny lidí jako v prvním případě, ale jeho vyřízení je jednodušší – budete k němu potřebovat pouze dva doklady totožnosti. Pokud jde o věk, tak musí být od 18 do 70 let, starší žadatelé potřebují navíc ručitele. Půjčku je třeba splatit do 9 až 12 měsíců a je zajištěna směnkou. Bližší informace o půjčkách pro nezaměstnané od společnosti PROFI CREDIT najdeme na jejích internetových stránkách na adrese http://www.proficredit.cz/, dále pak na bezplatné telefonické lince 800 166 000 a nebo přímo na pobočkách firmy. Těch je celkem šest a nachází se v Pardubicích, Praze, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě. Můžete také vložit svoje telefonní číslo na webových stránkách a pracovník společnosti vám zavolá zpátky a nebo lze využít klientské podpory na on-line chatu.cgaff_lp_netcre_br_630x400.jpg


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!